Středa , Červen 26 2019

Život v rovnováze zcela v novém

„Na dobré věci se vyplatí počkat.“ říká se. Pro tentokrát musím více než souhlasit.

Tento rok byl o vztazích, ale také o změnách. A několik velkých a zásadních přišlo i do Života v rovnováze. Ty se samozřejmě také TÝKAJÍ VÁS. Avšak na finální dokončení jsme si museli počkat, protože přeprogramování stránek, kurzů a sestavení celého nového konceptu funkcionalit nám zabralo skoro tři měsíce. Ale Život v rovnováze v novém je konečně na světě. 

Tímto Vám všem DĚKUJI především za trpělivost a podporu – od ledna se zase můžete těšit na pravidelné webináře, články, inspirace a nové kurzy či knihy.

A teď se pojďme společně podívat na všechny novinky.

Novinkou roku se stává…

Než Vám představím web a nové funkce – s radostí a vděčností v srdci vítám v Životě v rovnováze nového spolutvůrce Josefa Hrubého.

Pepa zároveň vstupuje do celého projektu s mužskou energii, kterou jsme si se Životem v rovnováze dloooouuuho přáli :). Protože jak známo nejen, že ve dvou se to lépe táhne, ale především mužská a ženská energie dává teprve tu správnou rovnováhu – ač už v inspiracích nebo i v technickém zázemí.

A PRÁVĚ JOSEF stojí za mnohými změnami na webu :). Kdo je Pepa? Proč se k nám přidal? A co pro něj vůbec znamená rovnováha, se dozvíte ZDE.


Je mi pouze 33 let a již mám za sebou boj o svůj život, tragicky jsem přišel o oba rodiče. Během 8 let mi zemřela téměř celá rodina, a i v tomto neštěstí a bojem se životem jsem dokázal najít svůj vnitřní klid a částečnou rovnováhu.


A co že jsme si to na Vás připravili?

V první řadě jsme se pustili do redesignu celých stránek. Nejen, že je web teď přehlednější, ale především zde najdete mnoho nových kategorii pro Vás. Kromě tradičního blogu si můžete teď užívat inspirace z vybraných webinářů či shlédnout různá videa přímo na webu.

Chceme vytvářet něco víc než jen web. Proto jsme přišli s myšlenkou komunity. Krok po kroku chceme vytvořit skupinu lidí, která se zabývá osobním rozvojem, duchovnem, jednoduše životem a má otázky nebo chce inspirovat ostatní a dělit se o své prožitky či poznání.

  • Prvním krokem je fórum neboli diskuze, kam může každý přispívat, ptát se, diskutovat, sdílet… 
  • V druhé fázi pro Vás chceme vytvořit prostředí pro Vaše blogy, vlogy, deníčky atd, které rádí nasdílíme i na našem Facebooku nebo rozešleme v newsletterech.
  • A nakonec i celou členskou sekci propojenou s celým děním Života v rovnováze – to je i s kurzy, knihami či přednáškami.
  • Přišlo nám smysluplné zpřístupnit kurzy nejen on-line, ale především je nabídnout ke stažení. Po posledním výpadku minulého poskytovatele stránek jsme tedy do toho šlápli a to nám dalo nejvíce zabrat – především Pepovi, který s láskou písmenko po písmenku celé prostředí naprogramoval.
  • On-line verze kurzů přijde s členskou sekcí, na které začínáme už teď intenzivně pracovat. Zatím, pokud si kurz stáhnete a jste připojení k internetu, můžete přispívat do společné diskuze.
  • Pro ty, co již kurz mají – během pár dní obdržíte e-mail s odkazem ke stažení. A tak máte jistotu, že i kdyby se celý internet postavil na hlavu, Vy si můžete spokojeně meditovat a procvičovat nebo koukat na videa, které jsou v rámci offline verze.
  • Ti, co se kurzy chystají zakoupit – do ledna je možné provést pouze platbu bankovním převodem. V lednu napojíme opět GoPay, které nabízí i automatické platby on-line. Po připsání částky na účet Vám přijde e-mail s odkazem ke stažení kurzu.

Velká novinka na závěr

V Novém roce nás toho čeká mnohem víc, ale abychom Vás nezahltili informacemi, řekneme Vám poslední pecku závěrem.

Jak jsme si již dnes řekli Život v rovnováze prošel změnani – grafickými, technickými, ale i novou posilou, energii v podobě nového spolutvůrce Pepy, který se do projektu zapojil s energii, zkušenostmi i láskou sobě vlastní.

A právě jeho štědrost mi byla velkou inspirací, abychom udělali něco smysluplného a pomohli tak těm, kteří se narodili ve složitějších finančních či fyzických podmínkách.

A tak jsme se rozhodli, že z každého kurzu či knihy darujeme 10% pro bytosti, kterým chceme vnést alespoň trochu té rovnováhy do života. Můžete však přispívat i bez zakoupení produktu.

Jak to bude přesně vypadat a koho jsme se rozhodli podpořit, se dozvíte hned v lednu :).

P.S.: Rádi si poslechneme Váš názor. Co říkáte na novinky a nový web? Máte nějakou inspiraci na zlepšení nebo chcete něco na web přidat? Napište nám na info@zivotvrovnovaze.cz

O autorovi

O mě

Jmenuju se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. Záměrem mého srdce či duše je inspirovat, motivovat bytosti ke spokojenému, láskyplnému životu a naplnění snů.

Pro naplnění mých záměrů jsem vytvořila projekt Život v rovnováze. Původně osobní projekt zaměřený na on-line kurzy, meditace a cvičení se časem přerodil na magazín.

Život v rovnováze je styl života, rozvoj, inspirace. Je to vše, co vychází ze srdce.

Mrkněte i na :

Ženy v mužské energii

Na energetické úrovní jsme tvoření jak z ženské tak i z mužské energie. A obě …

Až příliš se zaměstnáváme

Mobily, práce, rozhovory, setkání – to vše nás velmi zaměstnává. A nejen to. Naše mysl …

10 tipů jak nakopnout svou energii aneb jaro je tady

Ještě před oslavou jara neboli Velikonoci si dejme pár tipů jak na svou energii a …

Detox, zdraví, vitalita – to je Strom života

Mám ráda jaro. A od doby co jsem si přestala „mantrovat“ jarní únavu, je pro …

Ranní životabudič

Nechce se Vám ráno z postele? Nestíháte nebo dokonce nemůžete nic poránu sníst? Nastartujte svůj …

Třináctá komnata mužů

Velmi často se soustředíme na ženy. Vzdáváme jim hold, opěvujeme je a zaměřujeme pozornost na …

Co vše může stát za kily navíc?

Stojíte před zrcadlem a koukáte na sebe. Štípnete se do břiška, do zadečku. Otočíte se …

Měli bychom si uvědomovat svou smrt

Když jedete na dovolenou, většinou víte, kdy skončí. Máte plány, co chcete vidět, kde se chcete podívat. Víte, proč...

Arogance jako odraz strachu z otevřenosti

"Kde se vlastně vzaly ty podivné vlastnosti jako nadutost, arogance či osobní důležitost." říkám si. "A to i u lidí, kteří jsou hodní, laskaví...

Bude rok 2019 fičák?

Celá planeta již zdárně vstoupila do nového 2019 roku. Za posledních 24 hodin, každou hodinu – počínaje Novým Zélandem a konče neobydlenými ostrovy v Tichém oceánu, se někde na světě slavil příchod Nového roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *