Středa , Červen 26 2019

Život v rovnováze v 7 krocích

Kniha o spokojeném životě plném lásky, harmonie, pokory a naplnění.

Najděte svůj střed a s ním lásku, vnitřní klid, spokojenost. Zušlechtěte mysl, ego a emoce, tělo a uzdravte tak všechny Vaše situace a vztahy v životě.

Připomíná Váš život horskou dráhu? Jste jednou nahoře a jindy na samotném dně? 

Možná, že jen chcete pochopit nebo vyladit svůj život?

Ač už jste sem došli z jakéhokoli důvodu, jste tady správně. Rovnováha je jakýmsi základním stavebním materiálem pro spokojený, láskyplný život vyplněný vděčností, pokorou a vším čím si přejeme.

A to platí i v životě obecně aneb ani moc nebe ani moc sebe.

Mezi 20 a 30 rokem mého života mi vtrhlo do života několik tornád. Neustále jsem hledala sebe i důvod proč jsem tady. Nikdy mi nestačilo žít jen tak pro nic za nic.

Pamatuji si ten den jasně. Vím kde jsem stála, na co jsem myslela a ten pocit, který mnou prošel.

Tehdy mi došlo, že absolutním základem ve všem, co děláme, tvoříme – v práci, ve vztazích je rovnováha. 

Cítila jsem, že se propojilo to božské z vesmíru s tím zemským ze středu země a spojilo se to ve mně na úrovni srdce.

Netrvalo dlouho a vznikl jak projekt tak i e-book Život v rovnováze v 7 krocích.

Co vše v knize najdete?

E-book je krátký, ale hodnotný. Témata jsou rozdělená do přehledných a výstižných kapitol a nakonec se můžete těšit i na inspirace z praxe a cvičení.

Rovnováha je jednoduše stejně důležitá v našem životě jako voda pro naše tělo a radost pro naše srdce. Když se naučíte naladit se do rovnováhy, vše začnete brát s daleko větší lehkostí.

Jak e-book vypadá vevnitř

Abyste alespoň trochu nahlédli pod pokličku, mrkněte na výňatek z knihy. Už to syčí, už to bublá 🙂

Cena e-booku

Cena e-booku

  • 7 kroků k rovnováze
  • cvičení, inspirace a tipy

89 Kč

Pár slov na závěr od autorky

Když se podívám na svůj život zpětně a především na těch posledních pár let, kdy jsem se začala zabývat osobním rozvojem a životem či propojeností všeho do hloubky, hodně se toho změnilo, vyladilo.

Kdysi jsem byla spíše loutkou, součástí hry. Dnes tu hru vytvářím sama. A to mě baví.

Díky těmto létům jsem si uvědomila, že nejdůležitější je investice do vlastního rozvoje, ač už se jedná o jakoukoli aktivitu či duchovní cestu.

Mnohdy utrácíme peníze za věci, které nám zaplácnou jakousi pomyslnou díru v nás. Ta nám následně dá chvilkově pokoj. Uspokojíme svou povrchní potřebu a jde se dál… ale…

Věci odchází, avšak nabyté zkušenosti nám zůstávají, čerpáme z nich a vytváříme si tak naší budoucnost. 

Každá jedna zkušenost byla pro mě ve větší či menší míře cestou poznání sebe sama, své autentické cesty a především krokem ke spokojenému, naplněnému životu.

Přeji si, aby tento e-book byl i pro Vás dílkem či dokonce velkým krokem k Vám samotným, k láskyplnějšímu životu v pokoře, vděčnosti a naplněním všeho, co si přejete.

Došli jste až sem? Využijte příležitosti a pojďte do toho. Udělejte tento krok jak pro sebe, tak i pro své okolí. Změnou vlastních frekvencí, měníte nejen svůj život ale i vše kolem Vás.

Těším se na Vás

S láskou

Karla Czechová

Vykročme společně na cestu změny a pochopení.

Najděte svůj střed a s ním lásku, vnitřní klid, spokojenost. Zušlechtěte mysl, ego a emoce, tělo a uzdravte tak všechny Vaše situace a vztahy v životě.