Pondělí , Červenec 22 2019

E-kurz: Můj Visionboard

PRODEJ SKONČIL

Dovolte si žít život svých snů.

7 snadných kroků, které Vás naučí, jak si vytvořit nástěnku svých přání a manifestovat ji do své reality.

Máte nesplněná přání? Nebo jste už dokonce zapomněli na Vaše sny? Semlely Vás snad každodenní povinnosti, rutina, práce, rodina a tak jste zapoměli na Vaše sny a přání?

Možná, že i Vy jste si představovali Váš život jinak, ale v určitém věku jste se smířili s tím, že nemůžete mít vše a tak jste uvěřili tomu, že spokojený život je jen pro vyvolené. A možná, že někde ve skrytu duše stále doufáte nebo čekáte na „zázrak“. Nebo možná jste ochotní pro to něco udělat, ale nevíte jak. NEVADÍ. Cesta k životu Vaších snů je jednoduchá, stačí vykročit.

Když mi bylo 20 let, vrátila jsem se ze Španělska, kde jsem dva roky žila. Cesta Španělskem, které sice bylo mým největším naplněným přáním, nebyla ale vůbec jednoduchá. 

V určité chvíli jako by se spojil celý Vesmír a navedl mě na cestu zpět do České republiky. V pouhých 20 létech jsem přestala snít a smířila se s tvrdým osudem, který jsem ve Španělsku žila. Po návratu jsem potkala mnoho srdečných lidí, a tak jsem se krok po kroku začala navracet k sobě.

V té době jsem si víc než jindy uvědomovala, jak je důležité žít život svých snů, naplňovat svá přání a být v životě spokojený. Už jednou jsem si splnila sen a navíc ten největší – žít a pracovat ve Španělsku (dokonce se mi naplnilo s kým žít a kde pracovat). Ještě dnes mi z toho běhá mráz po zádech. 

Dlouhá léta jsem pak přemýšlela, jak jsem to vlastně udělala, že se mi sny splnily a ještě s téměř 100% přesností. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že se mi můj Visionboard (nástěnka přání) vyplní téměř do poslední tečky, asi bych se nevěřícně zasmála. Rok se s rokem sešel a mě až padá čelist, jakou vše získalo rychlost.

Pravda, než jsem došla z bodu A neboli od svých 20 let do bodu B čili do dnešního dne, kdy už znám to tajemství naplnění snů přání a záměrů, uplynulo mnoho vody v řece a vytekly potoky slz. Ale podařilo se a jsem velmi vděčná, že se mohu s Vámi o to podělit.

Jak mohu realizovat své sny a přenášet je do mé reality s lehkostí a radostí?

Jak jednoduše mohu žít život svého srdce?

Co vše je ještě v mém životě možné?

Něco málo o kurzu aneb jaké je hlavní poslání

https://youtu.be/YYqcHCWQz50

Mým záměrem pro tento kurz je provést Vás a naučit, jak tvořit svůj život podle Vaších snů s lehkostí a radostí. K tomu nám velmi dobře poslouží právě onen Visionboard neboli nástěnka naších přání a záměrů.

Řídím se pravidlem: „Kde zaměřuji pozornost, tam se objevuje eneregie, která buduje“. Když tedy správně zaměříme pozornost na své sny a přání, odstraním veškeré překážky z našeho života a porozumíme tomu, jak a kdy se nám sny plní, tak začneme žít život, o kterém se nám možná ani nesnilo :).

Co to je Visionboard a v čem mi v životě pomáhá?

Visionboard neboli nástěnka naších snů je pomůckou jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života. Je však také velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomůže v mnoha směrech.

  • V první řadě si uvědomíte, co vlastně chcete.
  • Naučíte se naladit na své srdce a postupně eliminujete výmysly Vaší mysli.
  • A v neposlední řadě slouží jako směrovka k životu podle Vaších přání.

Můžeme jej přirovnat k pomocným kolečkům u kola. Když se jako děti učíme jezdit, na začátek nám pomohou získat důvěru, jistotu a také vypilovat techniku než nám jízda vejde v návyk. Je fajn mít podporu do doby, než je sundáme a vyrazíme na cestu sami.

Na co se v kurzu můžete těšit:

1. Vstupní lekce

visionboard

Spustit lekci

Ve vstupní lekci si povíme více informací o celém kurzu. Jak bude probíhat, detailně si přiblížíme veškeré kroky, lekce, které na nás následujících 28 dní čekají.

A nakonec si popovídáme o samotných přáních a snech a jak do toho celého zapadá Visionboard. Víte, že můžete použít Visionboard i v dalších oblastech svého života?

2. Kde jsem?

lookout-1004888_960_720

Odemknout kurz

Vždy, když něco začínáte nebo chcete něco změnit je nejvhodnější zjistit, kde se nacházíte. Pokud nevíte kde jste, ve větším zmatku a nejistotě uděláte krok nějakým směrem. 

Představte si, že nevíte kde jste a chcete si zajít koupit něco k jídlu. Kudy se vydáte, když ani nevíte, kde stojíte? Asi se zapotíte nebo si vytvoříte hezký labyrint, než najdete cestu.

3. Základní pravidla – chci vs. nechci, transformace

head heart

Odemknout kurz

Ve třetí lekci začneme tvořit. Přiblížíme si principy Visionboardu a základní pravidla. Mrkneme se na zoubek tomu, co chceme a zda-li to vůbec víme. 

Tato lekce je jednou z klíčových, kde se dozvíte nejvíce informací, dostanete mnoho instrukcí, ale také se můžete těšit na cvičení. Nějaké ty přání a životní sny z Vás přeci jen vydolujeme 🙂 

4. Tvořím – část II

hande

Odemknout kurz

Druhá klíčová lekce, kde se naučíte především tvořit svůj Visionboard k obrazu svému. Doladíme naše sny z předchozí lekce a s větší lehkostí vytvoříme náš ideální život. Hlavním mottem a motorem je tvorba, kreativita a uvolněnost.

Dovolíme si konečně žít život naších snů!

5. Naplnění snů

happiness-824419_960_720

Odemknout kurz

V této lekci si povíme o tom, jak se nám sny plní a proč některé ne a ne přijít. Řekneme si několik základních chyb, které při naplnění přání děláme a taky o tom jak je nedělat :). Klíčové v této lekci bude cvičení na rozpoznání přání ze srdce a z hlavy, protože to z hlavy nás může hezky potrápit.

Pamatujete si, jak jsem vyprávěla o mém Visionbordu, kdy si moje hlava vymyslela česky mluvícího přítele? A jak to dopadlo? 🙂

6. Podpora Visionboardu

heart-wood-love-wooden-161711

Odemknout kurz

A už jdeme do finále. V této lekci podpoříme náš Visionboard dvěma podpůrnými avšak samostatnými metodami, které můžete použít i v jakékoli jiné oblasti. 

Tyto dvě metody vydají na samostatný kurz, avšak my se jim podíváme na zoubek už dnes!

Bonusy k Visionboardu

Cvičení a meditace Vás naučí, jak naslouchat svému snu a tím si vytvořit ideální Visionboard, tak aby korespondoval s Vašimi přáními ze srdce. Naučíte se nejen jak vytvořit nástěnku, ale především, jak ji přenést do Vaší reality. Žít život svých snů není jen o spokojenosti, ale především o vaší autentické cestě.

S naplněním snů souvisí i další, samostatná metoda a to jsou myšlenkové mapy, které nám pomohou při jednotlivých úkonech a to nejen v naplňování našeho života, ale také v práci, doma, ve škole či v životě

bonusové lekci si přiblížíme, co jsou myšlenkové mapy, kde a jak je můžeme používat a především jak je tvořit, aby nás podpořily ve všem, do čeho se pustíme – od práce, projektů, až po rodinnou dovolenou, cestování atd.

A co mé sny, přání a záměry?

Proto, že každý z nás má nějaké přání a někdy se na ně bojíme jen pomyslet, jindy ne a ne se splnit, připravila jsem pro Vás bonusovou lekci. Mrkneme se v ní na zoubek naším snům, přáním a záměrům. Jaký je v tom rozdíl? Jak si přát? A kdy je vhodné nechat vše plynout.

brain-998994_960_720

7. Bonusová lekce I: Myšlenkové mapy

Myšlenkové mapy jsou poměrně rozšířenou metodou, jak si utříbit nejen myšlenky. My se jim podíváme detailněji na zoubek. 

Dozvíte se jak (v čem) a proč je tvořit, v čem jsou nám nápomocné a v jakých oblastech života je využijeme. Už teď Vám napovím, že jich není málo :).


Odemknout kurz

Cena e-kurzu

Cena celého e-kurzu:

  • 6 základních lekcí (6 týdnů)
  • 1 bonusová lekce (1 týden)

1490 Kč

249 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak kurz probíhá?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostaneme na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za kurz. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny) obdržíte další e-mail s přístupy do členské sekce. Po přihlášení budete na nástěnce kurzu. Následujících 28 dní každých 4-5 dní od odeslání přistupových údajů na Váš e-mail se Vám odemkne další lekce. Mezi tím tvoříte a ladíte svůj Visionboard a opakujete cvičení (pokud je taková potřeba) 🙂

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete mi pokládat otázky pomocí formuláře, který je umístěný u každé lekce a tím se zúčastnit diskuze i s dalšími účastníky kurzu nebo mi napsat soukromý e-mail na info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vás namotivuji či zodpovím otázky jak ke kurzu tak i Vaše osobní.

Otázka: Co když se v kurzu nenajdu a zjistím, že není pro mě?

Záleží mi na Vaší spokojenosti a osobním růstu a rozkvětu. Každá situace se dá vyladit. Napište mi nebo zavolejte, ráda společně s Vámi najdu východisko 🙂

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do kurzu pustit tak jak jste. Pokud s Vámi rezonuje a chcete žít život svých snů, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. V kurzu se naučíte jak žít život podle Vašich přání a naším pomocníkem je Visionboard. Odhalím Vám další 3 samostatné metody jako podporu Visionboardu, které můžete využít v ostatních sférách Vašeho života.

Otázka: Co znamená, že se jedná pouze o metodu?

Visionboard je podporou, tak jako když se učíme jezdit na kole a máme boční kolečka. Cílem kurzu je vytvoření si vlastního života podle Vaších snů pomocí Visionboardu, ale především uvědomění si jak si naplnit sny a přání. Náhlédnete do zákulisí, abyste se naučili žít spokojený, radostný život svých snů.

Otázka: Pro koho je vhodný tento kurz?

Pro všechny, kteří si chtějí jednou pro vždy dovolit žít život svých snů, život na který se každý den budou těšit a který s chutí budou žít a vyprávět. Také pro ty, kteří neví, co chtějí, zapomněli jak snít či neví jak manifestovat svá přání do svého života. A v neposlední řadě pro všechny, kterým se nedaří naplnit si svůj život snů, ačkoli se stavějí na hlavu.

Máte jiný dotaz? Napište nám – rádi Vám odpovíme. 

Napište nám na info@zivotvrovnovaze.cz a rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy :).

Pár slov na závěr od autorky kurzu

Když se podívám na svůj život zpětně a především na těch posledních pár let, kdy jsem se začala zabývat osobním rozvojem a životem či propojeností všeho do hloubky, hodně se toho změnilo, vyladilo.

Kdysi jsem byla spíše loutkou, součástí hry. Dnes tu hru vytvářím sama. A to mě baví.

Díky těmto létům jsem si uvědomila, že nejdůležitější je investice do vlastního rozvoje, ač už se jedná o jakoukoli aktivitu či duchovní cestu.

Mnohdy utrácíme peníze za věci, které nám zaplácnou jakousi pomyslnou díru v nás. Ta nám následně dá chvilkově pokoj. Uspokojíme svou povrchní potřebu a jde se dál… ale…

Věci odchází, avšak nabyté zkušenosti nám zůstávají, čerpáme z nich a vytváříme si tak naší budoucnost. 

Každá jedna zkušenost byla pro mě ve větší či menší míře cestou poznání sebe sama, své autentické cesty a především krokem ke spokojenému, naplněnému životu.

Přeji si, aby tento kurz byl i pro Vás dílkem či dokonce velkým krokem k Vám samotným, k láskyplnějšímu životu v pokoře, vděčnosti a naplněním všeho, co si přejete.

Došli jste až sem? Využijte příležitosti a pojďte do toho. Udělejte tento krok jak pro sebe, tak i pro své okolí. Změnou vlastních frekvencí, měníte nejen svůj život ale i vše kolem Vás.

Těším se na Vás

S láskou

Karla Czechová

Vykročme společně na cestu změny a vytvořme si život naších snů