Pondělí , Červenec 22 2019

E-kurz: Cesta k rovnováze

PRODEJ SKONČIL.

Poznejte tajemství rovnováhy.

Cvičení a meditace praktikujte za chůze při běžných denních činnostech a otevřte si tak v každé chvíli bránu k přítomnosti a vnitřní rovnováze.

Chcete něco změnit nebo se uvolnit? Chybí Vám v životě stabilita, lehkost, radost nebo dokonce vnitřní klid a rovnováha?

Možná, že i Vy jste si prošli mnohými houpačkami, životními krachy a nebo se stále točíte do kola či jedete ve stejných kolejích, rutině a na autopilota, abyste dokázali tento nátlak na sebe vůbec ustát. 

Možná dnes nevíte jak z toho ven. NEVADÍ.

Cesta ke spokojenému životu je jednodušší než si naše mysl myslí – stačí vykročit 🙂.

Když jsem ve svých 16ti začínala s meditacemi, hodně často jsem slýchávala věty typu: „Žij v přítomném okamžiku. Rozpoznej svou mysl. Ovládni své emoce apod.“ Dlouhá léta jsem však nerozuměla, co to doopravdy znamená a už vůbec ne, jak to provést.

Léta jsem si procházela houpačkami, krizemi ve vztazích i v rodině nebo nespokojeností v zaměstnáni, které jsem navíc často měnila. Cítila jsem se nedostatečná a mnohdy bezmocná. Něco ve mě mi však říkalo: „Musí existovat nějaká cesta, jak vytvořit svůj život s lehkosti a radosti. Musí přeci existovat způsob, jak žít v lásce a spokojenosti. Přeci neprosedím polovinu života na meditačním polštářku s ÓM pod nosem.“

V dubnu 2014 se mi změnil ba převrátil život vzhůru nohami a od té doby jsem mnohé pochopila. Přichází stále více uvědomění a inspirací jak na spokojený, láskyplný život v jednoduchosti i když jsem zrovinka v jednom kole nebo se něco transformuje v mém životě a má mysl se plaší.

Jak můžu svůj život tvořit v lásce, rovnováze, s lehkostí a radostí? 

Jak ještě lépe může můj život vypadat? 

Co vše je ještě možné?

Něco málo o kurzu aneb jaké je poslání kurzu

https://youtu.be/Gpd0Ofpbff8

Mým záměrem pro tento kurz je provést Vás základními úrovněmi Vašeho života, ukázat Vám jak dalece jsou tyto úrovně vzájemně propojené a naučit Vás díky meditacím a cvičením obeznámit se se sebou, kultivovat svou osobnost, zušlechtit mysl, ego a emoce a naladit se na sebe až dojdete do své vnitřní rovnováhy – do svého středu. Díky čemu tvoříte láskyplný život s lehkostí a radostí.

Každá lekce je doprovázená:

  • úvodním videem s krátkou přednáškou
  • meditacemi pro každodenní život,
  • dechová cvičení,
  • vizualizace,
  • naladění se přes fyzické tělo,
  • praktická cvičení na doma i za pohybu
  • a mnoho dalšího.

Základem pro tento kurz je níže vykreslené schéma:

Co to znamená „Cesta k rovnováze“?

Celým kurzem nás provází meditace a cvičení, které můžete praktikovat kdykoli máte chuť – tedy i cestou do práce, v autě, na nákupech apod. Je to forma jak zůstat v přítomnosti a ve svém středu neboli v rovnováze.

Meditace v tibetštině znamená: „Obeznámit se“ a v sanskrtu: „Kultivovat osobnost“. A tím jsem se také inspirovala pro tento kurz. Ne každý rád tradiční pojetí meditací – zavřené oči, skřížené nohy… však to znáte. Proto jsem vytvořila tyto meditace a pojala je jinak – z různých úrovní – fyzické, psychické, vztahové, duševní, energetické až po samotný střed – centrum – vnitřní rovnováhu. A to vše podle našeho kažodenního života a rytmu.

Některé meditace můžete provádět i cestou do práce, jiné v kanceláři nebo v dopravních prostředcích. A nebo v klidném domácím prostředí. Jednoduše není meditace jako meditace.

Na co se v kurzu můžete těšit:

1. Úvod do meditací

pexels-photo-320007-1024x681

Spustit lekci

V této úvodní lekci se můžete těšit na detailní vysvětlení celého kurzu. A abyste se také něco dověděli více, připravila jsem pro Vás krátké povídání o tom, jak ten náš život vlastně funguje.

Než se pustíme do meditací v praktickém životě, těšte se na první úvodní cvičeníčka a uvědomění na rozehřátí 🙂

2. Fyzické tělo

summer-1188511_960_720

Zakoupit kurz

V první lekci začneme od toho, co je nám nejpřirozenější či nejlépe známe – fyzický kabátek. Na této úrovni velmi jasně rozpoznáme nerovnováhu a také poměrně jednoduše nacházíme opět balanc.

V úvodní videopřednášce se dozvíte za čím jsou neurony a co vše způsobují nebo v čem nám pomáhají mozkové frekvence a proč se říká: „Poslouchej své srdce.“

3. Psychika

orez hlava

Zakoupit kurz

Tato stránka je nám také poměrně známá, ačkoli není hmatatelná. Víme, kdy se cítíme dobře a kdy je nám naopak mizerně. Aby se však něco změnilo, je potřeba se naučit nacházet příčiny, a proto je také vhodné pochopit, co je za našimi jak se říká psychickými stavy či náladami. A kdo je ten, co je ovládá a potažmo nás.

V této lekci se věnujeme teoretickým informacím a pak především jak na naší psychiku, aby byla naším přístavem a ne rozbouřeným mořem.

4. Vztahy

Trust Detention Responsibility Autumn Hands Hand

Zakoupit kurz

Vztahy nás dokáží někdy nabít obrovskou energii, ale také hluboce ranit. Někdy potřebujeme čas a jindy je vhodné skočit do toho po hlavě. Kdy je vhodné nechávat věci volně plynout a kdy je to už jen výmluva. Na všechna tato témata se společně v této lekci podíváme. 

Co je však všechny spojuje? Respekt. A ten je pro tuto třetí lekci, třetí úroveň klíčový.

5. Duše

3522744145_023eca1280_z

Zakoupit kurz

Duše a naše duchovní podstata nám určuje náš životní záměr a to, proč jsme tady. V tomto kroku se tedy budeme spíše věnovat tradičnějšímu pojetí meditace. Především se tedy dotkneme vizualizace. A ačkoli nejste ten typ, můžete se nechat unášet jemnými rytmy, možná spíš, než že něco uvidíte, tak to třeba ucítíte, ať už nosem, pocity nebo fyzicky.

6. Energetická úroveň

abstract-meditation-concept

Zakoupit kurz

Ačkoli se zdá, že žijeme v hmotném světe, vše co nás obklopuje včetně nás je tvořeno z více než 90% z energie. Tato úroveň někdy skrývá taje, které se nám ukazují až časem. Energie však může cítít každý. Tak nebo tak velmi účinnou meditací je naladění se na vlastí srdce.

Dopřejte si čas a poznáte  taje Vesmíru :).

7. Vnitřní rovnováha

u20

Zakoupit kurz

V tomto týdnu jsme došli do našeho středu. Snad již uvolnění a radostní na všech úrovních našeho života se odevzdáme poslední lekci.

 Zrekapitulujeme si nejdůležitější informace a povíme si také, jak na dny nebo situace, které nás vyvádí z míry a co vlastně znamenají pro nás.

Těšte se na bonusy

Meditace Vás učí, jak se naladit do své rovnováhy a přítomnosti, ať jste kdekoli nebo děláte cokoli. S trochou vytrvalosti a důslednosti se stanete uvolnění, stabilní a radostní. Pocítíte velkou láskyplnost a vnitřní klid. Jednoduše se stanete jezeremačkoli se hladina zavlní, vevnitř zůstanete klidní. 

Jako první bonus se můžete těšit na zasazení záměrů, které se nám manifestují do našeho života. Žijte ve své rovnováze spokojený život dle Vaších představ. 

V druhém bonusu se naučíme udržet si energii v těle a tím i stálou vitalitu během dne. Vyčerpanosti a únavě odzvonilo.

A co mé sny, přání a záměry?

Proto, že každý z nás má nějaké přání a někdy se na ně bojíme jen pomyslet, jindy ne a ne se splnit, připravila jsem pro Vás bonusovou lekci. Mrkneme se v ní na zoubek naším snům, přáním a záměrům. Jaký je v tom rozdíl? Jak si přát? A kdy je vhodné nechat vše plynout.

Konec únavě a vyčerpání

Častým projevem dnešní společnosti je únava až vyčerpanost. Nemáme chvilku na sebe, v práci nás vytěžují na maximum a ani doma to není o nic lepší a večer jsme mnohdy rádi, že jsme rádi. Nedostatek vitality je také známkou nerovnováhy v nás. Vyčerpanost je také výsledkem sedavého zaměstnání či nedostatku pohybu. V bonusové lekci číslo II si řekneme vše o stabilní energii, vitalitě a jak na ní. Ať jsme večer stejně svěží jako ráno.

8. Bonusová lekce I

Plant Growing Micro Tiny Nano Small Ecology

Zakoupit kurz

Manifestace záměrů v životě

Když už tedy jste naladění na sebe, své srdce, duchovní podstatu a rozumíte co a proč se děje. Umíte již meditovat, ať už doma či za chůze a navracet se do své rovnováhy. Zasloužíte si také dárek v podobě bonusové lekce.

 

V tomto vstupu si povíme o našich snech, přáních, záměrech a především jak je přenést do reality. Někdy se zdá, že jsou naše přání nesplnitelná, opak je však pravdou. Uvolněte se, odlétáme :).

9. Bonusová lekce II

yoga-1915564_960_720

Zakoupit kurz

Jak udržet energii v těle aneb vitalita v rovnováze.

Výkyvy a houpačky pociťujeme nejen u nálad, ale také u naší celodenní energie. Často se nám chce po obědě spát a když si ráno nedáme kafe, tak snad ani nevylezeme z bytu.

Pokud tyto rituály nemáte a i tak pociťujete nedostatek energie či nestabilitu během dne, vyčerpání a únavu, že jste rádi, že večer dojdete vůbec do postele, tak je tato lekce určená právě Vám 🙂

Cena e-kurzu

Cena celého e-kurzu:

  • 7 základních lekcí (7 týdnů)
  • 2 bonusové lekce (2 týdny)

2490 Kč  

249 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak kurz probíhá?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostanene na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za kurz. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny) obdržíte další e-mail s přístupy do členské sekce. Po přihlášení budete na nástěnce kurzu. Následujících 9 týdnů každých 7 dní od odeslání přistupových údajů na Váš e-mail se Vám odemkne další lekce. Mezi tím meditace a cvičení opakujte, trenujte, abyste si vytvořili „návyk“ uvolněné mysli 🙂

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete mi pokládat otázky pomocí formuláře, který je umístěný u každé lekce a tím se zúčastnit diskuze i s dalšími účastníky kurzu nebo mi napsat soukromý e-mail na info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vám zodpovím otázky jak ke kurzu tak i Vaše osobní.

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do kurzu pustit tak jak jste. Pokud s Vámi rezonuje, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. V kurzu si procházíme jednotlivé naše úrovně v životě a pak sami ucítíte, kde dát větší důraz nebo co Vás více přitahuje. Časem se to může měnit. Já občas sportuji a medituji v určitém období daleko více na tělo a v jiném období se soustředím na energie či vztahy. Nejdůležitější je naslouchat svému nitru a podle toho konat.

Otázka: Pro koho jsou vhodné tyto meditace a celý kurz?

Meditace včetně všech cvičení a videí jsou vhodné pro všechny bez rozdílů věku, náboženství, rasy či národnosti. Pokud chcete žít v přítomnosti, ve své rovnováze, jestli chcete naslouchat svému srdci a žít spokojený, láskyplný život jsou určené právě Vám :).

Otázka: Co znamená, že se jedná o meditace na doma i za pohybu neboli v každé životní situaci?

Meditace v překladu znamená „obeznámit se“ nebo „kultivovat osobnost“ a tím jsem se inspirovala. Ne každému je blízké sezení na meditačním polštářku, někdo má dokonce dojem, že nemá čas. V tomto kurzu se zaměřujeme na meditace, které můžete provádět i když jste na cestě do práce, v obchodě, v MHD nebo kdekoli a s kýmkoli. Nikdo si ani nevšimne, že zrovna „pracujete“ na sobě. Každá cesta začíná prvním krokem, za kterým následuje další a další. Mnohdy tak není potřeba vysedávat hodinami v meditačních místnostech, ale jednoduše si tuto místnost udělat v sobě v každé naší životní situaci.

Máte jiný dotaz? Napište nám – rádi Vám odpovíme.

Napište nám na info@zivotvrovnovaze.cz a my Vám rádi zodpovíme všechny otázky :).

Pár slov na závěr od autorky kurzu

Když se podívám na svůj život zpětně a především na těch posledních pár let, kdy jsem se začala zabývat osobním rozvojem a životem či propojeností všeho do hloubky, hodně se toho změnilo, vyladilo.

Kdysi jsem byla spíše loutkou, součástí hry. Dnes tu hru vytvářím sama. A to mě baví.

Díky těmto létům jsem si uvědomila, že nejdůležitější je investice do vlastního rozvoje, ač už se jedná o jakoukoli aktivitu či duchovní cestu.

Mnohdy utrácíme peníze za věci, které nám zaplácnou jakousi pomyslnou díru v nás. Ta nám následně dá chvilkově pokoj. Uspokojíme svou povrchní potřebu a jde se dál… ale…

Věci odchází, avšak nabyté zkušenosti nám zůstávají, čerpáme z nich a vytváříme si tak naší budoucnost. 

Každá jedna zkušenost byla pro mě ve větší či menší míře cestou poznání sebe sama, své autentické cesty a především krokem ke spokojenému, naplněnému životu.

Přeji si, aby tento kurz byl i pro Vás dílkem či dokonce velkým krokem k Vám samotným, k láskyplnějšímu životu v pokoře, vděčnosti a naplněním všeho, co si přejete.

Došli jste až sem? Využijte příležitosti a pojďte do toho. Udělejte tento krok jak pro sebe, tak i pro své okolí. Změnou vlastních frekvencí, měníte nejen svůj život ale i vše kolem Vás.

Těším se na Vás

S láskou

Karla Czechová

Uvolněme společně naší mysl a radujme se z každé chvíle v našem životě