Pondělí , Červenec 22 2019
Inspirational Motivation Inspiration Outdoors Life

E-kurz: Afirmace jako klíč ke změně

PRODEJ SKONČIL.

Změňte svůj život tím, že v něj uvěříte.

7 kroků, díky kterým se naladíte na zcela novou frekvenci a začnou se Vám v životě dít věci, o kterých jste možná ani nesnili.

Vyplňuje Váš život spíše rutina, povinnosti nebo dokonce starosti? Jste nemocní, žijete v nedostatku a stále Vás něco tlačí k zemi?

Možná, že i Vy jste si představovali Váš život jinak, ale v určitém věku jste se smířili s tím, že nemůžete mít vše a tak jste uvěřili tomu, že spokojený život je jen pro vyvolené. 

Možná, že i Vás semlely každodenní povinnosti, práce, rodina a tak jste zapomněli na Vaše sny a přání. A možná, že někde ve skrytu duše stále doufáte nebo čekáte na „zázrak“. 

Nebo možná jste ochotní pro to něco udělat, ale nevíte jak. NEVADÍ. Cesta k životu Vaších snů je jednoduchá, stačí vykročit.

Když mi bylo 20 let, vrátila jsem se ze Španělska, kde jsem dva roky žila. Cesta Španělskem, které sice bylo mým největším naplněným přáním, nebyla ale vůbec jednoduchá. 

V pouhých 20 létech jsem přestala snít. Po návratu jsem potkala mnoho srdečných lidí, a tak jsem se krok po kroku začala navracet k sobě. Jedním z prvních kroků byla kniha „Tajemství“, kterou mi věnovala moje sestra. 

Bohužel to nestačilo, a tak jsem se ještě několik let potácela nahoru a dolů. Až v mých 27 létech přišel ZLOM. A já se začala s velkou intenzitou a stále rychlejším postupem posouvat k mé autentické cestě, k mému srdci a tím i ke spokojenému životu.

Uplynulo mnoho vody v řece a vytekly potoky slz, než jsem došla z bodu A neboli od svých 20 let do bodu B čili do dnešního dne, kdy jsem poznala tajemství naplněného života. A jsem velmi vděčná, že se mohu s Vámi o to podělit.

Co kdybyste i Vy znali jednoduchý návod, jak přeladit své  frekvence na ty nové?

Co kdybyste i Vy přestali bojovat ve svém životě a naučili se konečně žít s lehkosti?

Co kdybyste i Vy pochopili principy spokojeného života?

Co kdybyste i Vy opět uvěřili ve Váš život?

Co to jsou afirmace a jak mi podpoří ve změně?

Afirmace neboli pozitivní tvrzení jsou pomůckou, jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života. Jsou však také velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomáhá v mnoha jiných směrech.

  • Především přeladíte své současné frekvence na „jinou stanici“.
  • Naučíte se sladit hlavu se srdcem.
  • Zaměříte také svou pozornost na to, co si přejete, díky čemu své sny můžete zrealizovat ve svém životě

Afirmace můžeme také přirovnat k novodobým mantrám, které však opakujeme ve svém rodném jazyku a tak jsou nám o to bližší a snáze se tak naladíme na nové frekvence našeho života.

Na co se v kurzu můžete těšit:

1. Vstupní lekce

uvodni2

Spustit lekci

Ve vstupní lekci si povíme více informací o celém kurzu. Jak bude probíhat, deailně si přiblížíme veškeré kroky, lekce, které na nás následujících 28 dní čekají.

A nakonec si popovídáme o samotných afirmacích – co to je a proč je používat.

2. Afirmace jsou klíčem

2 lekce

Odemknout kurz

Afirmace jsou naším klíčem ke změně frekvencí. Stačí se umět naladit. V této lekci si řekneme, co tyto klíče odemykají neboli jak afirmace fungují, v čem nás rozvíjejí a pomáhají nám.

3. Tvořím afirmace

buddha-3013930_1280

Odemknout kurz

Dnes se naučíme, jak správně afirmace vytvořit. A také jaké afirmace jsou pro nás vhodné. Je dobré se dívat na nás i náš život jako celek, všímat si, co se děje kolem nás a nejen vytvážet pozitivní tvrzení, které nakonec nebudou fungovat.

Změňte svůj život tím, že v něj uvěříte!

4. Základní chyby v afirmacích 

eye-1255968_960_720

Odemknout kurz

Každá technika má svá ALE. I afirmace můžeme vytvořit správně, ale chybně je používat. V této lekci si řekneme, co jsou nejčastější chyby, co je potřeba změnit, aby nám afirmace fungovaly jak mají.

5. Podpora afirmací

abstract-meditation-concept

Odemknout kurz

Nejen samotné afirmace nás mohou přeladit na nové frekvence, ale také podpůrné metody, které můžeme používat společně s pozitivními tvrzeními nebo jen tak samostatně, pro další životní situace. Těšíte se? 🙂

Bonusy k afirmacím

Někdy si něco přejeme, používáme tu či onu metodu správně, jak máme, ale i tak se nám to nějak nakonec nedaří. Házíme si totiž sami sobě klacky pod nohy. Proto jsem pro Vás připravila dvě bonusové lekce, které doplní Vaše afirmace.

S afirmacemi souvisí především naše pozornost, ale také volba naších slov. Někdy něco chceme, ale házíme si sami sobě klacky pod nohy – používáme toxické věty či slova, vzdorujeme nebo si stěžujeme, místo abychom vytvářeli něco nového, vhodného pro nás.

Ve dvou bonusových lekcích si přiblížíme, co jsou toxické věty a slova a naučíme se, jak být nonresistnentní. Pochopíme, že nejde o to na sílu něco měnit, ale jednoduše přestoupit do jiného proudu, na jinou hrací plochu, která nám přinese klid, lásku a život v hojnosti.

6. Bonusová lekce I: Toxická slova

Red Lips Drip Mouth Lipstick Kiss Mouth

Odemknout kurz

Tvoříme nejen myšlenkou, ale i slovem. Jsou úzce spjaté a velmi silně se ovlivňují. To, co vypouštíme z úst nás velmi často podprahově programuje a proto se nám pak nedaří. V bonusové lekci se podíváme na to, co jsou toxická slova.

7.  Bonusová lekce II: Rezistence a pozornost

man-1069219_960_720

Odemknout kurz

Tam kde posíláme svou pozornost, tak se objevuje energie, která tvoří. Záleží pak, na co svou pozornost zaměřujeme. Pokud chceme spokojený, láskyplný a harmonický život, je vhodné si uvědomit, co způsobuje vzdor v našem životě a proč je tak nevýhodné se vztekat. Místo toho můžeme vytvořit něco moc a moc přínosného.

Cena e-kurzu

Cena celého e-kurzu:

  • 5 základních lekcí (5 týdnů)
  • 2 bonusové lekce (2 týdny)

1490 Kč

249 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

Otázka: Co znamená afirmace?

Afirmace je tvrzení či utvrzení. V osobním rozvoji se jedná o pozitivní tvrzení, kterými můžeme přeladit na „jinou stanici“ a vyláčit tak jak nemoci na fyzické úrovni, ale také nerovnováhu v psychice, ve vztazích, financích a na dalších úrovních.

Otázka: Pro koho je vhodný tento kurz?

Pro všechny, kteří si chtějí umět přeladit své frekvence na jinou životní dráhu. Afirmace neboli pozitivní tvrzení o našem životě je pomůckou jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života. Je však také velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomůže v mnoha směrech. Změňte svůj život tím, že v něj uvěříte!

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do kurzu pustit tak, jak jste. Pokud s Vámi rezonuje a chcete se naučit, jak přeladit Vaše frekvence, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. V kurzu se naučíte, jak se naladit na zcela novou frekvenci a uvěřit tak opět ve Váš život. Odhalím Vám další 2 samostatné metody jako podporu afirmací, které můžete využít v ostatních sférách Vašeho života.

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete mi pokládat otázky pomocí formuláře, který je umístěný u každé lekce a tím se zůčastnit diskuze i s dalšími účastníky kurzu nebo mi napsat soukromý e-mail na info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vám zodpovím otázky jak ke kurzu tak i Vaše osobní.

Otázka: Co když se v kurzu nenajdu a zjistím, že není pro mě?

Záleží mi na Vaší spokojenosti a osobním růstu a rozkvětu. Každá situace se dá vyladit. Napište mi nebo zavolejte, ráda společně s Vámi najdu východisko 🙂

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak kurz probíhá?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostanene na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za kurz. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny) obdržíte další e-mail s přístupy do členské sekce. Po přihlášení budete na nástěnce kurzu. Následujících 28 dní každých 4-5 dní od odeslání přistupových údajů na Váš e-mail se Vám odemkne další lekce.

Otázka: Co znamená, že se jedná pouze o metodu?

Afirmace je podporou, tak jako když se učíme jezdit na kole a máme boční kolečka. Cílem kurzu je je provést Vás a naučit, jak se naladit na novou frekvenci, která Vám přinese vnitřní klid, lásku a život v hojnosti. Dále Vám předám vědomosti a zkušenosti, které k takovému životu vedou. V neposlední řadě poznáte recept na plynulost a lehkost ve Vašem životě.

Máte jiný dotaz? Napište nám – rádi Vám odpovíme.

Napište nám na info@zivotvrovnovaze.cz a rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy :).

Pár slov na závěr od autorky kurzu

Když se podívám na svůj život zpětně a především na těch posledních pár let, kdy jsem se začala zabývat osobním rozvojem a životem či propojeností všeho do hloubky, hodně se toho změnilo, vyladilo.

Kdysi jsem byla spíše loutkou, součástí hry. Dnes tu hru vytvářím sama. A to mě baví.

Díky těmto létům jsem si uvědomila, že nejdůležitější je investice do vlastního rozvoje, ač už se jedná o jakoukoli aktivitu či duchovní cestu.

Mnohdy utrácíme peníze za věci, které nám zaplácnou jakousi pomyslnou díru v nás. Ta nám následně dá chvilkově pokoj. Uspokojíme svou povrchní potřebu a jde se dál… ale…

Věci odchází, avšak nabyté zkušenosti nám zůstávají, čerpáme z nich a vytváříme si tak naší budoucnost. 

Každá jedna zkušenost byla pro mě ve větší či menší míře cestou poznání sebe sama, své autentické cesty a především krokem ke spokojenému, naplněnému životu.

Přeji si, aby tento kurz byl i pro Vás dílkem či dokonce velkým krokem k Vám samotným, k láskyplnějšímu životu v pokoře, vděčnosti a naplněním všeho, co si přejete.

Došli jste až sem? Využijte příležitosti a pojďte do toho. Udělejte tento krok jak pro sebe, tak i pro své okolí. Změnou vlastních frekvencí, měníte nejen svůj život ale i vše kolem Vás.

Těším se na Vás

S láskou

Karla Czechová

Vykročme společně na cestu změny a dejme svému životu nový rozměr.

Afirmace Vás naučí, jak změnit Vaší současnou frekvenci na novou, vhodnější. S trochou vytrvalosti a důslednosti pocítíte klid, harmonii, lehkost a hojnost ve Vašem životě. Stanete se jezerem – ačkoli se hladina zavlní, vevnitř zůstanete klidní. A především uvěříte opět ve Váš život a jeho možnosti.