Neděle , Květen 26 2019

6. Podpora Visionboardu

Visionboardem Vaše cesta začíná. Je tedy vhodné manifestaci přání ve Vašem životě něčím podpořit. Dnes jsme si tedy pověděli o dvou metodách, které nám pomohou v realizaci našeho života snů. 

V první řadě buďme vděční a to za malé věci, ale také za to, co si teprve chceme přitáhnout. Začneme tak rezonovat na této frekvenci a dříve nebo později se to v našem životě objeví.

Druhou metodou je měsíční plán, kdy děláme malé či větší kroky pro realizaci naších přání. I nic nedělání je čin. Takže jakkoli absurdně či nepochopitelně bude Váš krok k Vašemu snu vypadat, udělejte ho. Opět měníte vibrace.

Pamatujte, že každá metoda je jako kolečka u kola, když se učíte jezdit. Teď je potřeba se v této činnosti natolik ukotvit, abyste v budoucnu mohli jezdit, respektive tvořit svůj život jako lusknutím prstu.

Vděčnost je základní stavební kámen našeho života. Energie vděčnosti je velmi silná a už po pár dnech uvidíte rozdíl ve Vašem životě. Postupně se naladíte na stále větší plynulost a roztočíte tak kola Vašeho parádního života v radosti a spokojenosti.

Ve videu jsme si řekli celý postup a především to, k čemu nám vděčnost v životě pomáhá. Vyhraďte si tedy sešit pište si jednou či dvakrát denně vděčnosti. Můžete začít dvěmi, třemi vděčnostmi a postupně uvidíte, že najdete stále více podnětů pro vděčnost.

Každodenním opakováním se také ladíte na vlnu díků a tím se Vám mění život. Vidíte ho z jiného, láskyplnějšího úhlu pohledu. Co víc, najednou nebudete potřebovat ani sešit a vděčnost Vám prostoupí celý život.

Vezměte si na paškál také body z Vašeho Visionboardu a buďte vděční i za to, co se Vám ještě ve Vašem životě nemanifestovalo, protože ve Vesmíru už je to pro Vás připravené, jen je to třeba za rohem, kde nevidíte, ale to neznamená, že to neexistuje. Vše se děje v jeden moment.

ZÁKLADEM VDĚČNOSTI JSOU DVĚ VĚCI: Pište je v přítomném okamžiku v aktivním tvaru, jako by se teď a tady děly a také v pozitivním znění (tedy žádné NE…)

Můžete tedy začít:

  • Jsem vděčná za teplý domov.
  • Jsem vděčná za vodu, která mě sprchuje
  • Jsem vděčná, že se mohu nasytit zdravým a chutným jídlem.
  • Jsem vděčná za hojnost a dostatek v mém životě.
  • Jsem vděčná za mého láskyplného partnera.
  • Jsem vděčná za partnerský vztah plný podpory a porozumění, který tvořím se svým životním partnerem.
  • Jsem vděčná za finanční prosperitu.
  • Jsem vděčná, že miluji svou práci, která je zároveň mým koníčkem.

Takto můžete pokračovat donekonečna :). Užijte si svou knihu vděčností.

Naplnění svých přání můžete podpořit měsíčními plány, které jednou za čas zrevidujete. Někdy zdánlivě nesouvisející krok, Vás může dovést k cíli. Naslouchejte tedy svému srdci a dejte si několik bodíků, které můžete tento měsíc vykonat pro manifestaci Vašeho ideálního života ve Vaší realitě.

Rozdělte si měsíční plán do skupin, které chcete podpořit. Práce, koníčky, přátelé, osobní život, strava, sport, partnerský vztah atd. Ke každému odvětví se zeptejte svého srdce: „Co mohu udělat pro … změnu práce, vhodnější stravu, pro sebe, nalezení ideálního partnera pro mě… tento měsíc/teď a tady?“

I zdánlivě nesouvisející pokyny Vašeho srdce Vám mohou dopomoci, k realizaci Vašeho života snů. Někdy se dozvíte, že si máte zajít na kafe do kavárny a tam HO/JI potkáte. Jindy si díky namalování si obrázku uvědomíte, že Vám v práci chybí kreativita a chytnete tak nový směr vaší práce.

Někdy sami nevíme, kde na nás čeká náš sen. Dejme tomu tedy volný průběh. Vězte pouze, co chcete a to kudy se k Vám dostane přenechejte vyšším silám.