Neděle , Květen 26 2019

6. Energetická úroveň

Učit se rozpoznávat energie, hrát si s nimi, pracovat a co víc uzdravovat pouhým dotykem je mým velkým favoritem. Na energetické úrovni se doslova dají dělat kouzla. Přeskakovat z proudu do proudu, transformovat, ladit, měnit, ohýbat časem a také se naladit na sebe či jiné bytosti z toho či jiných světů. Případně i ladit a opravovat věci. Pokud jsme v rovnováze a přistupujeme k tématu s pokorou a láskou, vede tato rychlá cesta k velkému seberozvoji, větší svobodě volby a téměř k okamžitému uzdravení.

Dnes se tedy oblažíme v přítomnosti našeho nejvhodnějšího průvodce – našeho srdce.

Nejen každodenní komunikace s naším srdcem nám přináší mír v nás, ale především setrvání v něm za jakýchkoli podmínek. Ať tomu věříte nebo ne – srdce nás vždy dovede tou nejvhodnější cestou na nejvhodnější místo pro nás v danou chvíli. Je plné lásky, vděčnosti, pokory, odvahy a víry. Jednoduše naše srdce ví. Čím víc setrváváme v srdci, tím víc máme dojem na hmotné úrovni, že nám jde vše s lehkostí od ruky a vše se nám daří. Ani zatím nevyslovené přání se již manifestuje a my jsme lehcí jako pírko. A to rodí další lehkost a další a…

Pohodlně se usaďte – odlétáme :). Zavřete oči a opět třemi nádechy a výdechy uvolníme svou mysl, ego a emoce. Pokračujte v dýchání a stále více si uvědomujte, jak je Vaše tělo lehčí a lehčí. Vše, co Vámi prochází nechte plynout s lehkostí.

Teď si představte světlo ve Vaší hlavě. Pozorujte, co se s ním děje. Zvětšuje se? Je stále stejné? Jakou má barvu? Zaměřte pozornost na toto světlo a nechte, ať se stane tak velkým a má takovou barvou, jaká je Vám příjemná. Dejte tomuto světlu léčivou moc. Dýchejte.

Teď toto světlo pomalu sestupuje dolů – přes oči, nos, krk až do Vašeho hrudníku k srdci. Stále udržujte s tímto světlem kontakt a pozornosti mu dejte léčivou moc. Velikost a barvu zvolte podle toho, co je Vám příjemné. Může vycházet skrze Vaše tělo a může být malinké jako cvrnkací kulička z dětství. Nechte, ať se toto světlo usídlí a prozáří Vaše srdce.

Pošlete do svého srdce rovněž sebe. Zahrňte se tímto světlem a všech objímající láskou. Pokud se rádi ladíte přes své tělo, je Vám tato úroveň blízká, můžete si položit pravou ruku na oblast, kde se nachází Vaše srdíčko tak, abyste cítili jeho tlukot.

Teď se můžete se svým srdcem přivítat. Dejte mu veškerou svou pozornost a lásku. Poděkujte mu a oblažte se tímto setkáním.

Pojďme se zeptat:

  • Kým jsem?
  • Co je mým životním záměrem?
  • Co je v životě mou nejvyšší radostí?
  • Co mohu pro tuto radost udělat teď a tady?
  • Čím se mohu potěšit pro tuto chvíli?

Srdce je zde pro Vás, je Vaším průvodcem, neviditelnou nití, která Vás provází životem. Pokud v něm zůstáváte, jak je to jen možné, pokud setrváváte v přítomném okamžiku, jste vždy na té nejvhodnější cestě pro Vás a především nikde nebloudíte po labyrintech své mysli.

Věnujte mu pozornost každý den, každou chvíli, kdy si vzpomenete. Později již nebude potřeba spouštět léčivé světlo z hlavy, rozsvítíte a nebo už nikdy nezhasnete.

Pokud nemáte dalších otázek, vraťte se zpět třemi nádechy a výdechy.

ANOTACE:

Srdce Vám odpoví na veškeré Vaše otázky, navede na Vaší cestu. Stačí se jen zeptat a první odpověď zpravidla do 3 sekund je ta správná – ta ze srdce. Pak se zapíná mysl a z jejího hodnotícího centra nabízí nejpravděpodobnější odpovědi na základě předchozích zkušeností.

Otázky pokládejte v přítomném čase. Pokud jste v životě na rozcestí, jděte do srdce a ptejte se – co mohu udělat pro tu či onu situaci teď a tady?

Pokud se odpověď nedostaví, nechte to plavat. Zeptejte se za čas. Pravděpodobně ještě odpověď znát nemáte nebo jednoduše nemáte dělat nic. I to je činnost, tak ji vykonávejte, jak nejlépe umíte.

Na začátku je to o tréningu, tak jako když se učíte nový cizí jazyk nebo začínáte sportovat.

Srdci a především další části se budeme věnovat v bonusové lekci – zasazení záměru.